Malarstwo

W naszym studio Werner w codziennej pracy łączymy praktyczność i funkcjonalność z estetyką i artystycznym rysem.
Swoje usługi projektowania niepowtarzalnych wnętrz dopełniamy artystycznie, dlatego oferujemy Wam także nasze malarstwo sztalugowe oraz malarstwo ścienne.

Idealne wnętrze – czy to domowe, czy publiczne – to takie, w którym wszystkie elementy spójnie i harmonijnie łączą się w efektowną całość. Idąc za tą myślą, pragniemy dopełniać tworzone przez nas niebanalne wnętrza równie niebanalnymi obrazami, które cieszyć będą oko domowników jak i odwiedzających.

W naszej malarskiej ofercie znajdziecie między innymi:

  • – malarstwo ścienne
  • – malarstwo sztalugowe
  • – obrazy na zamówienie
  • – reprodukcję obrazów

Wierzymy, że projektując wnętrze, tworzymy przestrzeń marzeń, dlatego też pragniemy sprostać wszelkim wyzwaniom i oczekiwaniom, jakie przed nami stawiacie. Wyjątkowy obraz, reprodukcja ulubionego dzieła sztuki czy oryginalne ścienne malowidło – nic tak nie wieńczy pracy projektanta wnętrz, jak doskonale dopasowane dzieło malarskie.

Naszą pracę charakteryzuje wyjątkowa kreatywność i otwartość na Wasze oczekiwania, dlatego także  w przypadku obrazów przez nas tworzonych wsłuchujemy się dokładnie w Wasze potrzeby. Każdy obraz na zamówienie traktujemy jako nader ambitne wyzwanie i – dopasowując go do tworzonej przez nas przestrzeni – dajemy z siebie wszystko, aby efekt końcowy był efektem wow!

Jeżeli malarstwo ścienne czy sztalugowe wydaje Wam się nie pasować do Waszego wnętrza natychmiast rozwiejemy te wątpliwości. Malarstwo bowiem to nie sztywne ramy estetyki, a otwarta księga, dająca prawdziwy ogrom możliwości na niepowtarzalne wykończenie przestrzeni. Wykonujemy dla Was dzieła w rozmaitym stylu – od kopii renesansowych dzieł po nowoczesną abstrakcję.

Klasyczny obraz na drewnianej sztaludze podkreśli klimat artystycznego, klasycznego wnętrza, studia fotograficznego, graficznego czy gabinetu. Nowoczesne malowidła ożywią industrialny, minimalistyczny loft, a kolorowa grafika podkreśli charakter nowoczesnego lokalu – restauracji, baru czy nawet hotelowej recepcji.

Malarstwo to także – oprócz niekwestionowanych walorów estetycznych – ciekawy sposób na optyczną modyfikację odbioru wnętrza. Można bowiem, za pomocą obrazu, powiększyć optycznie niewielki metraż lub zastosować ciekawą iluzję trójwymiarowości. Tego typu malarstwo w połączeniu z dużymi lustrami, to częste rozwiązanie w małych pomieszczeniach potrzebujących oddechu.

Obrazy na zamówienie to doskonały sposób na nietuzinkową dekorację wnętrza, ale także oryginalny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, będącej miłośnikiem sztuki malarskiej!

Zapraszamy do kontaktu – wykonujemy prace malarskie zarówno na potrzeby projektowanych przez nas wnętrz jak i jako odrębne, pojedyncze zamówienia. Z chęcią podejmujemy się każdego wyzwania, ponieważ malarstwo, podobnie jak projektowanie, to dla nas prawdziwa pasja, dająca radość z tworzenia!