Założycielem naszego biura jest architekt wnętrz absolwentka wydziału Architektury Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Po ukończeniu studiów zdobywała doświadczenie w biurach projektowych, w Polsce i za granicą.

“W projektowaniu wnętrz zawsze staram się postępować odważnie, wychodzić poza schematy, a jednocześnie wsłuchiwać się w indywidualne potrzeby zamawiającego”.

Poza projektowaniem wnętrz zajmuje się również malarstwem, które skutecznie wykorzystuje w projektowaniu i aranżacji wnętrz.

O nas

Aranżacja i projektowanie wnętrz w Warszawie – przestrzenie niezwykłe i funkcjonalne.

Dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu oraz prawdziwej pasji jesteśmy w stanie stworzyć niebanalne projekty wnętrz.
Ponadto, współpracujemy z najlepszymi dostawcami, dzięki czemu oprócz projektów wnętrz gwarantujemy także najwyższą jakość produktów i usług dodatkowych.

Skala i proporcje

Te dwa elementy dotyczą rozmiaru i wzajemnych relacji pomiędzy poszczególnymi elementami wnętrza. W projektowaniu wnętrz ważny dla mnie jest nie tylko rzeczywisty rozmiar ale tzw. wizualna waga poszczególnych przedmiotów. Wszystkie elementy wykorzystane we wnętrzu wzajemnie na siebie oddziałują, więc kompozycję oceniamy jako całość, a nie każdy z elementów osobno.

Detal

Charakter wnętrz możemy podkreślać za pomocą różnego rodzaju dodatków i mniejszych elementów. Elementy dekoracyjne pozwalają na budowanie określonego stylu wnętrza ale również na przełamanie i wyjście z konwencji, zwrócenie uwagi i zaskoczenie. Potrafią sprawić, że wnętrze nabiera stylu i staje się ciekawe dla przebywających w nim osób. W przypadku detali podobnie jak ze wszystkim nie przesadzamy, ich wykorzystanie musi być zgodne z dwoma innymi zasadami tj. równowaga i harmonia przede wszystkim.

Harmonia

Wszystkie elementy wykorzystane we wnętrzu tzn. kolory, tekstury, materiały powinny tworzyć jedną spójną i harmonijną całość. Patrzymy na wnętrze jako na całość a nie każdy z elementów osobno. Każdy element pełni określoną funkcję a jednocześnie współgra i oddziałuje na inne elementy. Harmonia i jedność odnosi się do każdej dziedziny życia i nie inaczej jest w projektowaniu wnętrz. Jest to nadrzędna zasada dla każdego projektanta.

Nasza misja

Nasza misja to projektowanie i aranżacja wnętrz z charakterem. Wnętrz, które staną się spełnieniem marzeń – niezwykłych, niepowtarzalnych i estetycznych, a zarazem funkcjonalnych.

Projektowanie wnętrz z pasją

Do każdego z naszych projektów podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, ponieważ dobrze wykonana praca i piękny efekt końcowy to dla nas najlepsza nagroda i potwierdzenie tego, że to co robimy, robimy dobrze. To co charakteryzuje Studio Werner oraz projekty wychodzące spod naszych rąk, to umiejętność płynnego łączenia wszystkiego co w doskonałej przestrzeni jest najważniejsze. Taka praca wymaga przede wszystkim odwagi tworzenia; tworzenia projektów nieszablonowych i wychodzenia poza utarte schematy. Szukamy niestandardowych rozwiązań, a każde z nich harmonijnie dopełniamy wyjątkowymi detalami.

Detal, który buduje całość

Efekt końcowy naszej pracy, mimo iż stanowić może rozległą przestrzeń, zawsze opiera się na detalach i istotnych elementach składowych każdego projektu. We właściwej aranżacji wnętrz ważne jest, aby dostrzec wagę każdego drobiazgu. Kolor wnętrza, wszystkie użyte w projekcie materiały oraz tekstury, odpowiednia gra i rola światła. Wszystko to, łącząc się odpowiednio pozwala uzyskać pożądany efekt – wnętrza z odpowiednim charakterem, dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Detal i harmonia to duet, który gra główną rolę zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i wnętrzach publicznych. Niezależnie od tego, czy projektujemy przytulny dom, nowoczesny miejski loft, wnętrze restauracji czy hotelu, zawsze staramy się płynnie i harmonijnie połączyć ze sobą wszystkie elementy składowe wnętrza – dopiero wtedy jest ono pełne, funkcjonalne i prawdziwe.

Oczekiwania i potrzeby przekute w efekty

Projektant wnętrz to człowiek kreatywny, pełen pasji, osoba z wizją, ale także ktoś kto potrafi słuchać. Aby stworzyć projekt a następnie wnętrze marzeń, bardzo ważne jest aby jak najlepiej poznać potrzeby i oczekiwania klienta względem jego przestrzeni. Dlatego też na równi z kreatywnością i umiejętnością tworzenia estetycznych i funkcjonalnych wnętrz, stawiamy w naszym studio umiejętność przekucia potrzeb i marzeń klienta w realny obraz, wnętrze, które spełni wszystkie jego oczekiwania i potrzeby.

Stawiamy na kreatywną wizję i rzetelną pracę

W codziennej pracy przeplatamy ze sobą ogień i wodę – kreatywność, pasję, oryginalne, niebanalne wizje i projekty wnętrz, ale także najwyższą jakość produktów i usług, wieloletnie doświadczenie, umiejętności i rzetelną pracę, którą wykonujemy, aby stworzyć dla Ciebie niepowtarzalne wnętrze marzeń, przestrzeń na lata!

Poznajmy się!

Nasze studio projektowe Werner wykonuje między innymi:

  • – inwentaryzacje wnętrz,
  • – rysunki koncepcyjne i techniczne,
  • – projektowanie mebli i zabudowy stałej,
  • – wizualizacje 3D,
  • – konsultacje z zakresu aranżacji wnętrz,
  • – malarstwo ścienne i sztalugowe,
  • – projektowanie ogrodów i tarasów

Więcej informacji na temat świadczonych przez nas usług znajdziecie Państwo w zakładce oferta. Serdecznie zapraszamy także do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Media

Zobacz nasze realizacje w portalach o branżowych i lifestylowych.
Projekowanie wnętrz to nasza pasja!